O marošovi

Môj príbeh

Začiatky mojej činnosti vo svete financií spadajú do roku 2002, kedy mi kamarát zo školy poskytol príležitosť uzatvoriť prvú poistnú zmluvu a následne ponúkol možnosť spolupráce v sprostredkovaní finančných produktov.

Začal som poskytovaním spotrebných úverov, od ktorých som sa prepracoval k hypotékam. Tie boli v istom období mojou hlavnou činnosťou a ich sprostredkovanie ma napĺňalo i uspokojovalo.

omarosovi1
omarosovi2

Absolvovanie kurzu v oblasti realít ukončeného certifikátom realitného makléra v roku 2006 mi otvorilo dvere k ďalším príležitostiam. Nové začiatky sa mi podarilo preklenúť prostredníctvom svedomitej práce a snahe pomôcť ďalším novým klientom. Desiatky sprostredkovaných realitných obchodov s pozitívnym hodnotením od zákazníkov sú pre mňa ocenením i impulzom do nasledujúcej činnosti.

A hoci realitný trh nie je jednoduchým orieškom na bezpečné rozlúsknutie, práve naopak, je to trh plný neustálych zmien, teším sa na každé nové stretnutie, na ktorom môžem klientom poradiť a pomôcť nájsť optimálne riešenie. Keďže nie každý má pri každodenných povinnostiach čas urobiť si dôkladný prehľad, čo sa aktuálne deje na realitnom a finančnom trhu. A práve tieto každodenné výzvy ma neustále posúvajú vpred a nútia ma naberať nové skúsenosti.

20210320_130846
ja4

Aby bol človek v rovnováhe, tak takúto duševnú činnosť je vhodné striedať s fyzickými aktivitami, preto mimo pracovné stretnutia rád obúvam bežecké tenisky, v ktorých ma môžete stretnúť v uliciach mesta, blízkom okolí, či na bežeckých podujatiach v Banskej Bystrici.

Teší ma pomáhať ľuďom a som rád, že po mnohých rokoch spoľahlivej práce mám veľa spokojných klientov, ktorí sa ku mne na základe pozitívnych skúseností opätovne vracajú a odporúčajú moje služby svojim známym.

Teším sa na stretnutie s  Vami a zostávam s úctou,

Maroš Chamula